Realizace staveb

Za dobu našeho působení, máme realizováno již přes 60 staveb po celé republice.


Za dobu našeho působení, máme realizováno již přes 60 staveb po celé republice. Realizovali jsme i stavbu srubu v Rakousku – Obernalb.

Máte-li zájem o stavbu srubu, či roubenky, pokusíme se vám nastínit, jak by jste měli postupovat.

  1. Výběr lokality pro stavbu.
  2. Jakou stavbu realizovat : roubenku, srub.
  3. Zjistit zda je možné v dané lokalitě postavit tuto stavbu. Dotaz na stavební úřad a životní prostředí.
  4. Kontaktovat firmu, která vyrábí sruby, nebo roubenky a předložit jí svůj záměr, popřípadě hrubý náčrt vaší stavby, nebo již hotový projekt. V případě, že nemáte ještě žádný náčrt, či projekt, měl by vám zástupce firmy poradit a prokonzultovat s vámi vaše záměry.
  5. Nechat si vypracovat projekt od projektanta, který má již zkušenosti s těmito stavbami. Můžeme doporučit.
  6. Předložit studii, či projekt k nacenění firmě, která se stavbou roubenek a srubů zabývá. Upozorňuji, že ne každá „levná“ nabídka je ta správná. Téměř každý rok opravujeme stavbu po „levném“ zhotoviteli.
  7. Po výběru zhotovitele, sepsat smlouvu o dílo.

Je potřeba počítat s tím, že od sepsání smlouvy o dílo a samotným začátkem realizace stavby, může uplynout i několik měsíců. Záleží na tom jak je zhotovitel zaneprázdněn jinými stavbami. Většinou se tato lhůta pohybuje od 1měsíce do 6 měsíců.

Samotná doba realizace, od počátku zahájení prací, po dokončení a předání stavby investorovi, je odvislá od toho, jak velká je stavba a které fáze, bude zhotovitel provádět. Může se jednat o 3 měsíce, u menších hrubých staveb, ale také o celý rok u větších staveb na klíč.

Realizované stavby

Ukázka 14 let zkušeností se stavbou srubů a roubenek.

Aconcaqua

Srub

Židlov

Kanadský srub

Vranov

Roubenka

Tradice 14 let

Majitel firmy, pan Vladimír Bernat, realizoval od roku 2001 více než 60 staveb na území České republiky.

Sruby Bernat s.r.o.

Hlavním cílem naší firmy je spokojený klient, proto nabízíme služby na nejvyšší úrovni, abychom byli schopni dostát veškerým našim závazkům. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce s oboustranně výhodnými podmínkami.

Působíme v oblasti dřevostaveb se zaměřením na stavby z masivní kulatiny (tzv. sruby)a interiérových i exteriérových doplňků (schody, stoly, lavice apod.) Důležitá pro nás není kvantita, tedy být největší firmou na českém trhu ve stavbě kanadských srubů, ale kvalitně odvádět svoji práci.

Kromě realizace samotné stavby kanadského srubu Vám naše firma může nabídnout i služby projektanta s nímž následně spolupracujeme i po celou dobu zhotovení stavby. Projektant Vám pomůže přiblížit Vaše představy standardům pro stavění srubů.

Díky našim dlouholetým subdodavatelům z oblasti tesařských a truhlářských prací je naše firma schopna postavit Vám nejen hrubou stavbu srubu, ale i srub na klíč, včetně případných dřevěných dekorací ve formě soch.

Kontakt


Sruby Bernat, s.r.o.

Vladimír Bernat

(+420) 736 760 070

bernatv@seznam.cz


Výroba

Ralsko, průmyslová zóna Kuřívody
(na mapě)

Korespondenční adresa

Jeřmanice, K dubu 519, 463 12

Sídlo firmy

Vranov 36, Mimoň, 471 24

IČ: 28994621, DIČ: CZ28994621, Zapsáno u rejstříkového soudu v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 28639