Realizujeme vaše sny
Stavíme sruby a roubenky
Poctivé řemeslo od roku 2001

Sruby

Svázání srubu, bydlení pro zdraví a projektování.

Sruby jsou stavěny z ručně oloupané a obroušené kulatiny o středovém průměru 35cm až 47cm. Délka jedné kulatiny, by neměla přesáhnout 12m. Je-li délka stěny delší než 12m a to včetně přesahů, měla by se stěna dvakrát rozdělit tak, aby se dala střídavě nastavit. To zabezpečí dokonalé svázání srubu.

Masivní dřevo, ze kterého se sruby staví, působí jako filtr proti vnějším vlivům dnešní doby. Proto můžete mít ve srubu i malý signál mob. telefonu. Masivní dřevo působí i jako regulátor vlhkosti vzduchu a je vhodné pro alergiky.

Váš srub, postavíme přesně dle vašich představ. Je zapotřebí však dodržet určitá specifika, která se musí při těchto dřevostavbách dodržovat. Proto je důležité, aby projekt vyhotovil projektant, který má již zkušenosti s touto činností, nebo aby daný projektant s námi spolupracoval.

Na přání, jsme schopni zajistit váš projekt naším projektantem, který má již dlouholeté zkušenosti.


Jak se vyrábí srub

Za jak dlouho se srub postaví?

Realizace

Ukázka 14 let zkušeností se stavbou srubů a roubenek.

Aconcaqua

Srub

Židlov

Kanadský srub

Vranov

Roubenka

Tradice 14 let

Majitel firmy, pan Vladimír Bernat, realizoval od roku 2001 více než 60 staveb na území České republiky.

Sruby Bernat s.r.o.

Hlavním cílem naší firmy je spokojený klient, proto nabízíme služby na nejvyšší úrovni, abychom byli schopni dostát veškerým našim závazkům. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce s oboustranně výhodnými podmínkami.

Působíme v oblasti dřevostaveb se zaměřením na stavby z masivní kulatiny (tzv. sruby)a interiérových i exteriérových doplňků (schody, stoly, lavice apod.) Důležitá pro nás není kvantita, tedy být největší firmou na českém trhu ve stavbě kanadských srubů, ale kvalitně odvádět svoji práci.

Kromě realizace samotné stavby kanadského srubu Vám naše firma může nabídnout i služby projektanta s nímž následně spolupracujeme i po celou dobu zhotovení stavby. Projektant Vám pomůže přiblížit Vaše představy standardům pro stavění srubů.

Díky našim dlouholetým subdodavatelům z oblasti tesařských a truhlářských prací je naše firma schopna postavit Vám nejen hrubou stavbu srubu, ale i srub na klíč, včetně případných dřevěných dekorací ve formě soch.

Kontakt


Sruby Bernat, s.r.o.

Vladimír Bernat

(+420) 736 760 070

bernatv@seznam.cz


Výroba

Ralsko, průmyslová zóna Kuřívody
(na mapě)

Korespondenční adresa

Jeřmanice, K dubu 519, 463 12

Sídlo firmy

Vranov 36, Mimoň, 471 24

IČ: 28994621, DIČ: CZ28994621, Zapsáno u rejstříkového soudu v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 28639